Dziękujemy Ci i cieszymy się, że dołączyłaś do grona naszych kursantów! 🙂

Mamy jeszcze jedną propozycję dla Ciebie ważną przez 20 minut

TYLKO NA TEJ STRONIE

Minuty
Sekundy

Specjaliści często spotykają się z tymi problemami u dzieci:

 • czasem nie panują nad emocjami, 
 • wykazują agresywne zachowania lub stosują autoagresję, 
 • wycofują się z relacji społecznych, 
 • mają problem z radzeniem sobie z przegraną, 
 • reagują nadmiernym lękiem na różne sytuacje,  

Jeśli one Cię także dotyczą to proponujemy Ci dostęp do szkolenia 

Trener Regulacji Emocji dziecka

Jeśli jesteś zainteresowana, czytaj dalej!

Każde z powyższych zachowań może zakłócić proces edukacji i sprawić, że zarówno Ty, jak i Twoi podopieczni, czujecie się bezradni. Narasta w Tobie frustracja, uczucie, że nie wiesz co robić, nie znasz strategii radzenia sobie z trudnymi emocjami dzieci, przez co zajęcia z nimi są dla Ciebie trudne.  

Szkolenie składa się z 2 części: 

Wykładowo-szkoleniowej (w formie materiałów video, materiałów PDF i skryptów, dostępnych na platformie szkoleniowej). W tej cześci:  

 1. Zrozumiesz istotę emocji i samoregulacji: Poznasz definicje i konteksty emocji i samoregulacji, co jest kluczowe dla ich prawidłowego rozumienia i zarządzania. 
 2. Zrozumiesz skąd biorą się problemy z samoregulacją: Zgłębisz naturę i charakterystykę problemów z samoregulacją u dzieci, co pozwoli Ci lepiej rozpoznawać i reagować na te problemy w praktyce. 
 3. Dowiesz się, dlaczego integracja bilateralna mózgu jest kluczowa dla samoregulacji emocji i jak wspierać ten proces. 
 4. Zrozumiesz dynamikę emocji dziecka: Nauczysz się, skąd bierze się labilność emocji u dziecka i jak na nią wpływać, aby pomóc dzieciom osiągnąć stabilność emocjonalną. 
 5. Zrozumiesz, jak dojrzewa mózg dziecka i dlaczego reakcje dzieci mogą czasem być nieadekwatne. To pomoże Ci lepiej zrozumieć i tolerować te zachowania. 
 6. Poznasz praktyczne zastosowanie norm rozwojowych: Dowiesz się, jakie są normy rozwojowe i dlaczego warto je znać. Będziesz mogła zastosować tę wiedzę w praktyce i skuteczniej wspierać rozwój dzieci.  

Warsztatu, który odbędzie się w formie webinaru na żywo, na którym:  

 1. Podsumujesz swoją wiedzę 
 2. Będziesz mieć możliwość zadania pytania trenerowi 
 3. W grupie umówisz studium przypadku 

Osoby, prowadzące szkolenie

Joanna Węglarz

Joanna Węglarz

Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, trener

Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz i Bentkowskiej. Ekspert zapraszany do mediów oraz na liczne konferencje i wydarzenia branżowe. Autorka 4 książek w tym 3 na temat pracy metodą TUS, założycielka sklepu pomocetus.pl.

Prywatnie amatorka gotowania oraz pieczenia tortów. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji – malarstwu.

Natalia Supeł-Lipińska

Natalia Supeł

Psycholog i pedagog

Z wykształcenia pedagog i psycholog specjalizująca się w psychologii dzieci i młodzieży. Absolwentka psychologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zdobywała w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży oraz w centrum psychoterapii Promena. W codziennej pracy wspiera dzieci oraz ich rodziców w drodze do poznawania siebie nawzajem.

Masz pytanie?

Część teoretyczna

W poniedziałek przed szkoleniem (5-6 dni przed szkoleniem) uczestnicy dostaną dostęp do platformy kursowej, na której znajduje się część teoretyczna szkolenia. Materiały są podzielone w przystępny sposób na lekcje, które zawierają nagrane filmy, ćwiczenia oraz pliki do pobrania. Uczestnicy dostają dostęp do platformy na 3 miesiące.

Część praktyczna

Webinar podsumowujący odbywa się w dniu szkolenia. Linki do webinaru są przesyłane w poniedziałek przed szkoleniem, razem z dostępem do platformy kursowej.

W przypadku potrzeby faktury z odroczonym terminem płatności na placówkę, prosimy aby wpisać pełne dane i opis sytuacji w polu “dodatkowe informacje” przy zamówieniu, wraz z wyborem opcji “faktura z odroczonym terminem płatności”. W ciągu 3 dni roboczych wystawimy fakturę i prześlemy mailowo.

Tak, zaświadczenia są zgodne z wzorem MEiN, które wystawiamy jako Akredytowana Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli. W ciągu 7 dni roboczych od zakończenia szkolenia przesyłką kurierską zostaną rozesłane certyfikaty oraz zaświadczenia zgodne z wzorem MEiN potwierdzające udział w szkoleniu.
 

W ramach szkolenia otrzymasz:

 • przygotowane przez prowadzące materiały w postaci skryptu zawierającego najważniejsze zagadnienia poruszane na szkoleniu,
 • pakiet artykułów pogłębiających wiedzę teoretyczną,
 • karty pracy do wykorzystania podczas pracy.

Zapisani uczestnicy otrzymają link do webinarium, dzięki któremu będą mogli wziąć z nim udział.

 • do udziału w szkoleniu potrzeby jest internet i komputer lub telefon, kamera czy mikrofon nie będą potrzebne
 • webinarium prowadzone będzie przez platformę Clickmeeting
 • opieka moderatora na początku szkolenia, który pomoże w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych

Tylko na tej stronie szkolenie w cenie niższej o 100 zł. Oferta zniknie za 20 minut.

449 zł  349 zł

To inwestycja, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale przede wszystkim dzieciom, z którymi pracujesz. Weź udział w szkoleniu i z nowym rokiem szkolnym, zacznij świadomie tworzyć pozytywne zmiany w swojej grupie.