O nas

Bez odpowiedniego przygotowania i posiadania narzędzi, nie będziemy w stanie zmienić niczego na lepsze. Zależy nam, aby naprawdę działać w polskiej edukacji i zrobić coś dobrego dla dzieci, rodziców i nas samych.

Studio Psychologiczne powstało w 2016 roku po to by wspierać i edukować nauczycieli, psychologów i terapeutów. Od tej pory przeprowadziliśmy ponad 200 szkoleń, w których wzięło udział kilka tysięcy osób. Nasz zespół stanowią wspaniali praktycy oraz zwolennicy budowania relacji w pracy z dziećmi i młodzieżą. Szkolimy w oparciu o wiedzę oraz doświadczenia w pracy dlatego nasze szkolenia skupione są na aspektach praktycznych po to, aby dać Wam to czego najbardziej potrzebujecie.

Dlaczego my?

Zależy nam, aby pomagać dzieciom i specjalistom. Naszą misją jest zadbać o naszych podopiecznych i odciążyć ich opiekunów.

Tworzymy szkolenia w oparciu o własne doświadczenia. Od praktyków dla praktyków

Skupiamy się, aby pomagać nauczycielom i terapeutom dając gotowe rozwiązania

Naszą misją jest podnoszenie kompetencji i wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych specjalistów pracujących z dziećmi. Dlatego przygotowujemy szkolenia, które są jak najbardziej praktyczne i użyteczne dla uczestników. Stwarzamy również okazję do wymiany doświadczeń oraz konsultacji dotyczących różnych trudnych sytuacji terapeutycznych.

Nasz zespół

Szkoleniowcy

Dorota Bentkowska

Dyrektor centrum terapeutycznego „Błękitna Chatka”

Psycholog, socjoterapeuta

Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka trzech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz prowadzi centrum terapii, w którym w treningach umiejętności społecznych bierze udział ponad 150 dzieci rocznie.

Dr Agata Hejmowska

Trener TUS

Psycholog, nauczyciel dyplomowany, terapeuta TSR. Absolwentka studiów doktoranckich na wydziale nauk społecznych. Na co dzień prowadzi zajęcia TUS oraz terapię psychologiczną przede wszystkim dla młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Aleksandra Car

Psycholog, trener TUS, terapeuta ręki.

Ukończyła szkolenia “Arteterapia - zmysłami w emocje” i “Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej” oraz “Trener grafomotoryki”. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, prowadzi zajęcia TUS, terapię psychologiczną i terapię ręki. Na co dzień towarzyszy także dzieciom z zaburzeniami rozwojowymi jako terapeuta.

Natalia Supeł-Lipińska

Psycholog i pedagog

z wykształcenia pedagog i psycholog specjalizująca się w psychologii dzieci i młodzieży. Absolwentka psychologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zdobywała w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży oraz w centrum psychoterapii Promena. W codziennej pracy wspiera dzieci oraz ich rodziców w drodze do poznawania siebie nawzajem.

Ewelina Gomoła

Pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego, instruktor jogi dla dzieci, terapeuta TUS i szkoleniowiec

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także uczestniczka licznych szkoleń m.in. Diagnoza i terapia Zespołu Aspergera, NVC, Kids’ Skills, Regulacja emocji i wzmacnianie zasobów u dzieci, Jogopedia, Jak wprowadzać oddech i uważność w przedszkolu?. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, również tymi z diagnozą ASD, a także w prowadzeniu spotkań edukacyjno-konsultacyjnych oraz warsztatów i szkoleń w ramach współpracy z Centrum Terapii Simuli, Fundacją Artonomia i Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie. Na co dzień pracuje w warszawskim przedszkolu integracyjnym jako nauczyciel-terapeuta, trener TUS oraz instruktor jogi dla dzieci. W swojej pracy bazuje na empatii, rozwijaniu umiejętności społecznych i samoregulacji.

Psycholog, Trener Metod Relaksacyjnych

Psycholog, w trakcie szkoły psychoterapii Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii, Trener Metod Relaksacyjnych. Na co dzień pracuje w szkole podstawowej jako psycholog i nauczyciel wspomagający. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, prowadząc terapię psychologiczną oraz TUS.

Joanna Węglarz

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, trener

Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz i Bentkowskiej. Ekspert zapraszany do mediów oraz na liczne konferencje i wydarzenia branżowe. Autorka 4 książek w tym 3 na temat pracy metodą TUS, założycielka sklepu pomocetus.pl.

Prywatnie amatorka gotowania oraz pieczenia tortów. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji – malarstwu.

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole integracyjnej oraz w domu dziecka. Prowadzi konsultacje dla rodziców doświadczających trudności wychowawczych, a także pracuje z dziećmi i młodzieżą w ramach terapii pedagogicznej i TUS.

Marcin Szulc

profesor Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel akademicki i psycholog w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół problematyki zagrożeń społecznych ze szczególnym wskazaniem na mechanizmy powstawania uzależnień, leczenie nałogów, resocjalizację nieletnich sprawców przestępstw oraz problemy okresu dorastania. Prowadzi spotkania edukacyjne dla rad pedagogicznych, rodziców oraz młodzieży. Jest autorem publikacji z zakresu psychologii zagrożeń społecznych.

Psycholog, Socjoterapeuta, Trener TUS. Pracowała z dziećmi osób uzależnionych, w placówce interwencyjnej oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji. Prywatnie codziennie nabiera doświadczenia jako mama 5 dzieci. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc TUS.

Nasz zespół to młodzi zaangażowani ludzie, których łączy pasja do tworzenia nieustannie nowych rzeczy. Wszyscy pracujemy na wspólny sukces i każdy członek ekipy ma w nim swój niepowtarzalny wkład.
Michał Bentkowski
Michał Bentkowski
Dyrektor Zarządzający
Michał Bentkowski
Dba o to, aby cały zespół sprawnie wykonywał swoje zadania. Koordynuje pracę marketingu, obsługi klienta i sprzedaży. Jest mistrzem rozwiązywania problemów. W trakcie nielicznych chwil, kiedy nie musi odpowiadać na maila, spotkać się albo odebrać telefonu, zagłębia się w świat technologii. Uwielbia tworzyć strony internetowe i automatyzować wszystkie procesy, w których widzi coś do ulepszenia.
Po pracy, ubiera korki i idzie grać w piłkę nożną. To daje mu baterie do działania kolejnego dnia.
Projekt bez nazwy
Aleksandra Neubauer
Specjalistka ds. Marketingu

Odpowiedzialna za działania marketingowe i wizerunek Studia Psychologicznego. Dba o komunikację i relacje z klientami m.in.: poprzez social media. Pyta, słucha, wyciąga wnioski. Uczestniczy w procesie tworzenia angażujących treści. Wolny czas najchętniej spędza z bliskimi oraz na poszerzaniu wiedzy z zakresu samorozwoju oraz rozwoju społeczno – emocjonalnego dzieci. 

Projekt bez tytułu (9)
Weronika Damps
Asystentka ds. szkoleń

Jest asystentem ds. szkoleń. Zajmuje się obsługą klienta i organizacją szkolenia. Zapoznaje klientów z ofertą, pomaga przejść przez proces zapisu oraz tworzy dokumenty potwierdzające udział w szkoleniach.

Michalina Całus
Michalina Całus
Koordynatorka szkoleń

Zajmuje się szkoleniami otwartymi i zamkniętymi, odpowiada na pytania klientów i pomaga rozwiązać ich problemy. Zajmuje się także fakturami i czuwa nad całym procesem przebiegu szkolenia. Łączy pracę ze studiami, a także interesuje się wspinaczką i wędrowaniem po górach. 

Dawid Mańkowski
Dawid Mańkowski
Specjalista ds. przesyłek

Zajmuje się wysyłką materiałów uzupełniających, po każdym szkoleniu. Jeśli kiedykolwiek dostaliście od nas paczkę po szkoleniu, to jest ona właśnie od niego! Dba o to by, każda przesyłka w całości dotarła do klienta. W czasie wolnym rozwija się sportowo i poznaje górskie szlaki.

Monika Nowak
Monika Nowak
Asystentka biura

Zajmuje się pracą biurową oraz dbaniem, aby w lokalu Studia niczego nie zabrakło. Uczestniczy w projektach jako pomoc przy tworzeniu materiałów szkoleniowych, a także opracowaniu ich w odpowiedni, graficzny sposób. W weekendy spędza czas na planowaniu letnich wycieczek po szlakach górskich.