Sandra Kalista

Psycholog i pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje w żłobkach, przedszkolach i szkołach wspierając rozwój społeczno-emocjonalny dzieci. Ponadto, specjalizuje się w pracy z rodzicami, w ramach Szkoły dla Rodziców. Prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Maria Stefaniak

Psycholog, Socjoterapeuta, Trener TUS. Pracowała z dziećmi osób uzależnionych, w placówce interwencyjnej oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji. Prywatnie codziennie nabiera doświadczenia jako mama 5 dzieci. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc TUS.

dr Marcin Szulc, prof. UG

Marcin Szulc

profesor Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel akademicki i psycholog w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół problematyki zagrożeń społecznych ze szczególnym wskazaniem na mechanizmy powstawania uzależnień, leczenie nałogów, resocjalizację nieletnich sprawców przestępstw oraz problemy okresu dorastania. Prowadzi spotkania edukacyjne dla rad pedagogicznych, rodziców oraz młodzieży. Jest autorem publikacji z zakresu psychologii zagrożeń społecznych.

Jacek Gach

Pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole integracyjnej oraz w domu dziecka. Prowadzi konsultacje dla rodziców doświadczających trudności wychowawczych, a także pracuje z dziećmi i młodzieżą w ramach terapii pedagogicznej i TUS.

Joanna Węglarz

Joanna Węglarz

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, trener Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz i Bentkowskiej. Ekspert zapraszany do mediów oraz na liczne konferencje i wydarzenia branżowe. Autorka 4 książek w tym 3 na temat pracy metodą TUS, założycielka sklepu pomocetus.pl. Prywatnie amatorka gotowania […]

Monika Nowak

Monika Nowak

Zajmuje się pracą biurową oraz dbaniem, aby w lokalu Studia niczego nie zabrakło. Uczestniczy w projektach jako pomoc przy tworzeniu materiałów szkoleniowych, a także opracowaniu ich w odpowiedni, graficzny sposób. W weekendy spędza czas na planowaniu letnich wycieczek po szlakach górskich.

Michalina Sęktas

Psycholog, Trener Metod Relaksacyjnych Psycholog, w trakcie szkoły psychoterapii Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii, Trener Metod Relaksacyjnych. Na co dzień pracuje w szkole podstawowej jako psycholog i nauczyciel wspomagający. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, prowadząc terapię psychologiczną oraz TUS.

Ewelina Gomoła

Ewelina Gomoła

Pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego, instruktor jogi dla dzieci, terapeuta TUS i szkoleniowiec Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także uczestniczka licznych szkoleń m.in. Diagnoza i terapia Zespołu Aspergera, NVC, Kids’ Skills, Regulacja emocji i wzmacnianie zasobów u dzieci, Jogopedia, Jak wprowadzać oddech i uważność w przedszkolu?. Posiada doświadczenie […]

Natalia Supeł-Lipińska

Natalia Supeł-Lipińska

Psycholog i pedagog z wykształcenia pedagog i psycholog specjalizująca się w psychologii dzieci i młodzieży. Absolwentka psychologii oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zdobywała w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży oraz w centrum psychoterapii Promena. W codziennej pracy wspiera dzieci oraz […]

Dawid Mańkowski

Dawid Mańkowski

Zajmuje się wysyłką materiałów uzupełniających, po każdym szkoleniu. Jeśli kiedykolwiek dostaliście od nas paczkę po szkoleniu, to jest ona właśnie od niego! Dba o to by, każda przesyłka w całości dotarła do klienta. W czasie wolnym rozwija się sportowo i poznaje górskie szlaki.

Michalina Całus

Michalina Całus

Zajmuje się szkoleniami otwartymi i zamkniętymi, odpowiada na pytania klientów i pomaga rozwiązać ich problemy. Zajmuje się także fakturami i czuwa nad całym procesem przebiegu szkolenia. Łączy pracę ze studiami, a także interesuje się wspinaczką i wędrowaniem po górach. 

Weronika Damps

Jest asystentem ds. szkoleń. Zajmuje się obsługą klienta i organizacją szkolenia. Zapoznaje klientów z ofertą, pomaga przejść przez proces zapisu oraz tworzy dokumenty potwierdzające udział w szkoleniach.