dr Maciej Dębski

Założyciel i prezes Fundacji. Socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, Fundator i Prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, autor/współautor publikacji na naukowych z zakresu problemów społecznych (bezdomność, przemoc w rodzinie, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne), autor/współautor dokumentów strategicznych, programów lokalnych, pomysłodawca […]

Przemysław Staroń

Psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor bestsellerowej serii “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca Zakonu Feniksa, tutor ponad 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, Członek Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050. Twórca #utrzy, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata” i konkursie […]

Marta Młyńska

germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, edukatorka, coachka, wykładowczyni, twórczyni kreatywnych warsztatów i szkoleń, studentka psychologii, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, ambasadorka Fundacji Kosmos dla Dziewczynek, programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net,  Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050

dr Elżbieta Zubrzycka

Magister biologii (specjalizacja: biochemia); magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktorat z nauk humanistycznych uzyskany w 1986 roku. Jest autorką 6 książek dla dorosłych i 30 książek dla dzieci, z których sześć zostało lekturami szkolnymi. Stworzyła Program “Bezpieczne Dziecko” mający chronić dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Na program składają się książki autorstwa dr Elżbiety i innych profesjonalistów. Prowadziła prywatną działalność terapeutyczną.

Adrian Borowik

Ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Pedagogicznym, specjalność Animacja Społeczno-Kulturalna, jednak to na autyzmie skupiły się jego główne zainteresowania. Od 2005 roku pracuje z dziećmi z autyzmem uczestnicząc w różnych systemach terapeutycznych, kursach oraz konferencjach. Tworzy Przylądek Dobrej Nadziei, w ramach którego prowadzi warsztaty oraz szkolenia dotyczące pracy z osobami z autyzmem.

Irmina Żarska

twórczyni, opiekunka i wykładowczyni kierunku Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem w Akademii Ateneum w Gdańsku, koordynatorka do spraw wdrażania nowoczesnego systemu edukacji i nauczycielka języka polskiego w Prywatnej Szkole Podstawowej im. T. Halika w Redzie. Ambasadorka Wiosny Edukacji. Twórczyni i koordynator ogólnopolskich oraz lokalnych inicjatyw edukacyjnych mających na celu propagowanie nowoczesnej i kreatywnej edukacji.

Ewa Mazurek

z wykształcenia coach, pedagog (specjalizacje: ogólna, resocjalizacja, specjalna), mediator, doradca zawodowy oraz pracownik socjalny. Ukończyła również Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, Socjoterapię organizowaną przez PARPA oraz Szkołę Psychoterapii Krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie. W ramach zajęć motywuje uczestników do kształtowania pozytywnych nawyków, wychodzenia z trudnych sytuacji interpersonalnych oraz zachęca do podejmowania życiowych wyzwań. Interesuje […]

Elżbieta Ceklarz

psycholog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta ręki. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Kids’ Skills – Dam radę! oraz kurs terapii kognitywnej metodą Instrumental Enrichment. Pracuje jako diagnosta i terapeuta z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi terapię psychologiczną, pedagogiczną i terapię ręki. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi i emocjonalnymi. 

Sandra Kalista

Psycholog i pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Pracuje w żłobkach, przedszkolach i szkołach wspierając rozwój społeczno-emocjonalny dzieci. Ponadto, specjalizuje się w pracy z rodzicami, w ramach Szkoły dla Rodziców. Prowadzi TUS dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Maria Stefaniak

Psycholog, Socjoterapeuta, Trener TUS. Pracowała z dziećmi osób uzależnionych, w placówce interwencyjnej oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Ośrodku Wczesnej Interwencji. Prywatnie codziennie nabiera doświadczenia jako mama 5 dzieci. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym prowadząc TUS.